Zapraszamy do przytulnej kawiarni Finezja!

Finezja smaku i aromatu

W kawiarni Finezja w Jędrzejowie każdy z gości może delektować się pysznymi deserami oraz napojami przyrządzonymi z największą starannością.

Warto spróbować przepysznej kawy i doskonałych herbat smakowych! Oferujemy też koktajle i drinki. Smaczne i pięknie podane smakołyki zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

Herbaciarnia, lodziarnia, drink bar – wszystko w jednym miejscu!

Planują Państwo organizację przyjęcia lub po prostu spotkanie w miłym gronie? Wybór naszego lokalu to doskonały pomysł na przyjemne spędzenie czasu. U nas możecie Państwo odpocząć w niedzielne popołudnie, wziąć udział w wieczorku poetyckim lub świętować imieniny, urodziny oraz inne jubileusze. Zapewniamy słodkości i pyszne napoje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Herbaciarnia, pyszne kawy – zapraszamy!

Zapraszamy do kawiarni Finezja na pyszną kawę – tradycyjną i smakową. Funkcjonujemy także jako herbaciarnia, oferując gorące napoje wielu gatunków. Do kawy i herbaty polecamy słodkości, które zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia!

Cocktail bar

Nasz cocktail bar oferuje doskonałe, ożywcze koktajle na bazie mleka, świeżych owoców lub alkoholu. Latem zamieniamy się w lodziarnię, serwującą doskonałe lody gałkowe w różnych smakach. Naszym gościom polecamy także desery lodowe własnej produkcji, skomponowane ze świeżych i pysznych składników.

Działamy również jako firma cateringowa – w celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu z kawiarnią. Poniżej znajdą Państwo galerię zdjęć prezentujących nasz lokal w Jędrzejowie.

Desery – chluba naszej lodziarni!

Zachęcamy do zapoznania się z menu naszej kawiarni.

♦ pyszne desery
♦ lody gałkowe
♦ kawy: smakowe
♦ herbaty: czarne, aromatyzowane,
owocowo-ziołowe, zielone
♦ napoje zimne, soki, herbaty mrożone
♦ koktajle: mleczne, shake’i, smoothie’s,
lemoniady ze świeżych owoców
♦ alkohole

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

imprezy okolicznościowe

sala weselna
catering
sala restauracyjna
restauracja
kawiarnia