O nas

Restauracja w Jędrzejowie

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej, poświęconej naszej działalności w dziedzinie usług gastronomicznych i cateringowych. W restauracji Gracja oraz kawiarni Finezja serwujemy znakomite przystawki i dania obiadowe, a także wyrafinowane desery. Proponujemy też przepyszne koktajle, szeroki wybór zimnych napojów oraz wyśmienitą kawę – tradycyjną i smakową!

Catering

Oferujemy również profesjonalny catering. W naszym menu znajdą Państwo specjały polskiej domowej kuchni. Obsługujemy imprezy okolicznościowe w gronie rodziny i przyjaciół, ale także przyjęcia firmowe i inne spotkania biesiadne.

Organizacja przyjęć

Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć okolicznościowych. Zapewniamy przestronną salę weselną, idealną także na przyjęcia urodzinowe, imieninowe czy firmowe. Zapewniamy też najwyższy poziom usług cateringowych. Mamy doświadczenie w organizacji ogromnej liczby przyjęć okolicznościowych – od kameralnych (bankiety, imprezy rodzinne), po masowe imprezy plenerowe (catering). To pozwoliło nam dotrzeć do szerokiego grona klientów, którzy chętnie do nas wracają i korzystają z naszych usług gastronomicznych.

Restauracja i kawiarnia to miejsce spotkań młodzieży, seniorów, artystów. W niedzielne popołudnia odwiedzają nas całe rodziny, by rozkoszować się pysznościami i słodkościami, które przygotowujemy z największą starannością. Zapraszamy!

Krótko o historii naszej firmy…

Bar Cykada – to wszystko zaczęło się właśnie tutaj. Jest to pierwszy w Jędrzejowie lokal gastronomiczny, otwarty w 1994 roku. W ciągu 17 lat istnienia lokal zyskał wielu stałych bywalców. Ze względu na położenie przy jednej z głównych ulic miasta, to miejsce często odwiedzane także przez przyjezdnych.

Niezapomniane imprezy okolicznościowe

Po 10 latach działalności, dzięki zdobytemu doświadczeniu i chęci rozwoju, zdecydowaliśmy się na otwarcie restauracji polskiej, specjalizującej się w serwowaniu przysmaków rodzimej kuchni. W 2004 roku mieliśmy zaszczyt gościć pierwszych klientów w naszym nowo otwartym lokalu. Niezwykle smaczne i zdrowe menu, profesjonalna obsługa i i klimatyczny wystrój lokalu zapewniły nam pozytywną opinię oraz pozycję lidera w branży gastronomicznej. W 2010 roku poszerzyliśmy swoją działalność o kawiarnię, która mieści się przy Centrum Kultury. Lokal jest idealnym miejscem na popołudniowy wypoczynek przy filiżance kawy lub herbaty przyrządzonej przez profesjonalistę.

Trays with various delicious appetizer