Gracja – znakomita kuchnia, elegancka sala weselna

Tradycyjne potrawy w restauracji polskiej w Jędrzejowie!

Restauracja Gracja proponuje klientom bogatą ofertę smacznych dań obiadowych i kolacyjnych. Nasze potrawy przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy według tradycyjnych, sprawdzonych przepisów. Gotujemy z pasją i zaangażowaniem, a ponadto przywiązujemy ogromną wagę do pięknego podania posiłku. Nasza sala weselna i restauracyjna urządzona jest w eleganckim stylu, co zapewnia komfort i miłą atmosferę podczas spotkań i przyjęć.

Najwyższa jakość usług cateringowych

Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi cateringowe. Przygotowujemy pyszny catering, zawsze wywiązując się z ustalonych terminów. Obsłużymy każdą imprezę, na której wymagana jest profesjonalna obsługa cateringowa. Ponieważ zależy nam na satysfakcji nawet najbardziej wymagających klientów, działamy sprawnie i niezawodnie!

Sala restauracyjna w Jędrzejowie

Restauracja polska Gracja to znakomita tradycyjna kuchnia, kompetentna obsługa i przytulna, komfortowa atmosfera. Dysponujemy idealną salą na wesele, bankiety firmowe, jubileusze i inne imprezy okolicznościowe w gronie znajomych lub rodziny. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta usług gastronomicznych w całości spełni Państwa oczekiwania.

UWAGA! Zapewniamy również jedzenie na dowóz. Zawsze świeże, zachwycające smakiem potrawy to nasz znak rozpoznawczy i największa chluba.

Idealna sala na wesele, przyjęcie, uroczysty obiad…

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć naszej sali restauracyjnej. Zaaranżowana ze smakiem przestrzeń, elegancka kolorystyka i miły nastrój sprawią, że każda wizyta w naszej restauracji stanie się niezapomnianym przeżyciem. Serdecznie zapraszamy!

Przyjęcia okolicznościowe

Zachęcamy do delektowania się naszą kuchnią zarówno podczas prywatnych wizyt w restauracji, jak i w trakcie organizowanych przez nas przyjęć okolicznościowych. Dla naszych gości przygotowaliśmy menu skomponowane ze specjałów kuchni polskiej.

organizacja przyjęć

button